شرکت سیب طلایی هوشمند بر پایه دانش روز و تجربه موثر مؤسسین آن در زمینه تجارت الکترونیک، فعالیت‌های بازرگانی و خصوصاً فعالیت طولانی در زمینه واردات و خرید و فروش انواع تلفن همراه و نیز کلیه محصولات برند اپل از سال 1395 رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.

لازم به توضیح است سهامداران این شرکت فعالیت اصلی خود را از سال 1388 به‌عنوان اولین شرکت واردکننده رسمی محصولات اپل در ایران با دریافت مجوز واردات از وزارت صنعت، معدن و تجارت آغاز نموده و موفق به تأمین سهم کوچکی از بازار گوشی‌های تلفن همراه به صورت قانونی و با گارانتی معتبر در بازار گردید.

در این راستا شرکت سیب طلایی هوشمند با اتخاذ رویکردی نوین در بازار موبایل و با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و با تجربه و الگوبرداری از شرکت‌های موفق و برتر، توانست رشد سریع، مناسب و قابل توجهی را رقم بزند. مطالعه و نیازسنجی بازار موبایل ایران و استخراج خواسته‌ها و حساسیت‌های مشتریان و مصرف کنندگان ایرانی، مبنای جهت‌گیری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک شرکت بوده است.

سیب طلایی هوشمند، فروش را پایانی بر ارتباط خود با مشتری خود ندانسته و استقرار بخش خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان و همچنین در راستای ماموریت و اهداف در الویت دستور کار قرار داده است.

گارانتی سیب طلایی هوشمند مرتباً و به صورت مستمر به درخواست ها و نظرات مشتریان رسیدگی می‌نماید.

همچنین با استفاده از کادر متخصص و آموزش دیده سعی بر حل مشکلات مشتریان در کوتاه ترین زمان دارد.

تعهدات اخلاقی و مشتری مداری همیشه در راس اهداف ما بوده و همین امر در کنار مهارت و تجربه باعث ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی شده است.

سیب طلایی هوشمند، تضمین یک گارانتی مورد اطمینان

فهرست